15

apr

Koper brez težav v Vipavi

Koper je danes odigral tekmo proti nogometnemu klubu Fami v Vipavi, kajti ekipi sta v prvem delu odigrali tekmo na Bonifiki, ki so jo Koprčani tedaj izgubili. Danes pa smo spremljali zanimivo srečanje, ki pa ga je ovirala močna burja.

Koprčani so povedli že v tretji minuti, ko so domačini z avtogolom Marca zadeli lastno mrežo. Sledila je dobra igra rumenih in povečanje vodstva, ko je v 24′ zadel Ivica Guberac. Rezultat se do konca prvega polčasa ni spremenil in igralci obeh ekip sta se odpravili na zaslužen počitek.

Koprčani so v nadaljevanju že v prvi minuti zadeli za 3:0, ko je bil strelec Cerovac. Gosti so tako brez težav priigrali zmago in se trdno držijo prvega mesta na lestvici. Miran Srebrnič je tako debitiral z prvo zmago na naši klopi.